Pytanie:
Co mogę zrobić, aby moje mięśnie brzucha wyglądały jak najlepiej w bardzo krótkim czasie?
Jer
2011-05-12 19:16:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To trochę teoretyczne, ale wydaje mi się, że sytuacja pojawia się wystarczająco często.

Jestem w dobrej formie, dobrze atletycznie zbudowana itp. Mam przyzwoitą definicję na moich mięśniach brzucha (możesz zobaczyć opakowania na 6 sztuk lub co najmniej 4 sztuki). Jak większość ludzi mam trochę tłuszczu w dolnej części brzucha. Zauważyłem też, że czasami mój brzuch wygląda lepiej niż innym.

Powiedzmy, że za tydzień szedłem na plażę i chciałem zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby wyglądać jak najlepiej, z skupienie się na moim brzuchu. Jakie byłyby idealne rzeczy do zrobienia od teraz do tego czasu? Myślę konkretnie o:

Dieta - co powinienem jeść od teraz do tego czasu i ile?
Ćwiczenia - które są najprawdopodobniej przyniesie najlepszy efekt w tak krótkim czasie?
Dzień - Czy powinienem głodować w dniu, w którym jadę? Oczywiście nie zjadłbym 8 kawałków pizzy na pół godziny przed wyjściem na plażę, ale jak długo przed wyjściem powinienem zjeść? Czy są jakieś ćwiczenia „last minute”, które mogę wykonać? Ale co z wodą? Przypuszczam, że wypicie czegokolwiek byłoby złym pomysłem tylko dlatego, że zajęłoby to miejsce w żołądku, prawda?

Dzięki i nie nienawidzę mnie za to, że jestem próżny!

powiedziałbym, że skup się na swojej osobowości i nie będzie miało znaczenia, jak wyglądają Twoje mięśnie brzucha;)
Dwa odpowiedzi:
#1
+5
G__
2011-05-19 02:37:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jak zauważył Berin, zastosowanie mają tutaj techniki cięcia kulturystycznego. W ciągu tygodnia naprawdę nie możesz stracić znacznej ilości tłuszczu, ale możesz spróbować zrzucić wagę wody. Kilka wskazówek na ten temat:

  • Przestań brać kreatynę na około tydzień przed
  • Ogranicz spożycie płynów i sodu, szczególnie w ciągu ostatnich 24 godzin
  • Jedz dieta wysokobiałkowa (może działać moczopędnie)
  • Dzień: pocenia się (nosić zbyt dużo ubrań, spędzać czas w saunie suchej lub owinąć się saranem / neoprenem)

Poza tym opalenizna nigdy nie boli. Zwróć uwagę, że w wielu przypadkach przed & po zdjęciach produktów dietetycznych obraz „po” ma zauważalnie ciemniejszy odcień ...

Zastrzeżenie: nie jest to szczególnie zdrowe, ale powinno pomóc Ci wyglądać bardziej wyciętą na specjalne okazje.

Więcej informacji:

Dobra odpowiedź, zła rada: odwodnienie się przed wyjściem na plażę to recepta na kłopoty. Z drugiej strony muszę przyznać, że omdlenie jest z pewnością jednym ze sposobów wywarcia trwałego wrażenia na kobietach?
Nie jestem pewien, czy odwodnienie przed pójściem na plażę jest nawet dobrym wynikiem - to bardzo niebezpieczna sugestia
#2
+3
Berin Loritsch
2011-05-12 20:30:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To, o czym mówisz, jest tym, co kulturyści nazywają cięciem . Więc zrozum dwie główne zasady dotyczące sześciopaków:

  • Tłuszcz pokrywa mięśnie brzucha, które już masz, więc chcesz zredukować tłuszcz
  • Dieta dba o 80 % Twoich celów związanych z utratą wagi, pozostałe 20% pochodzi z ćwiczeń.

Jest książka zatytułowana „The Truth about 6 Pack Abs”, która przedstawia, o czym mówisz. Otóż, nie przeczytałem tego ani nie popieram. Podam ten link do recenzji książki, abyś mógł sformułować własne opinie.

Podsumowując, skupiłbym się na Twojej diecie i treningach aerobowych przy niskim tętnie aby uzupełnić to, co obecnie robisz. Pij dużo wody, pomaga w utracie tłuszczu, zdrowych mięśniach i zdrowej aktywności mózgu. Skoncentruj się bardziej na białku i ogranicz węglowodany do wolno spalających się.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...